Japaner japaner japaner

det fanns lika manga japaner pa farjan till phi phi i morse som det finns kvar i Japan tror jag….och dessa hade manga myror i brallorna. Satt inte stilla en sekunda, ett fasligt springade upp ochner och in och ut….men nu ar vi ju har iaf.

Mycket fin natur och mysig liten by. Har gatt runt lite och legat lite pa stranden, det ar lite molnigt idag, men det ar bara bra da vi tankte ta en svang upp till view point sen nar Jens massage ar fardig.

Imon ska vi ut med longtail boat till Maya bay och Bamboo Island, kul.

Annars ar det fint med oss, inga incidenter eller magsjukor an. Jag har brant fotterna efter alla vara stadsvandringar och J har brant sig lite pa axlarna.

Mamma, hur har det gatt for Jotun?

Keep in touch and take care

Bye bye halsningar M & J

About Malin Wenell 28 artiklar
tjej med stor ambition att se mer av världen än europa...önskar jag hade mer pengar, mer fritid och en ständig solbränna!!!

Var den första som kommenterar

Svara till